Loading
Milesplit Arizona
Upgrade
Results
Meet Results
Live Results
Rankings
COROS MileSplit50
XC Lists
Indoor Lists
Outdoor Lists
Virtual Meets
XC Team Scores
Compare Athletes
Calendar
Athletes
Teams
Coverage
Photos
Videos
Articles Archive
College Commitments
Training
Registration
About
Setup Meet
FAQ/Help
More
Bibs
Timing Companies
Conversion Calculator
RaceTab
MileSplit Network
Upgrade
Follow Us
Search
Login
Not logged in
Login
Sign Up
Dysart District Championship 2022
Oct 24, 2022
Asante Community Park
Surprise, AZ
Hosted by
Dysart High School
Timing/Results
Sue Hysong
Registration Closed - View Your Entries
Meet History
Venue Records
High School Boys
High School Girls
Home
Results
Teams
Shadow Ridge High School Results
Sort
Name
Event
Girls
Athlete
Place
Results
2.x Mile Run (CC Short Course)
18:48.02
SB
Mackenzie Bethancourt
1st
Girls Varsity
19:04.11
SB
Rachael Bethancourt
2nd
Girls Varsity
19:05.89
SB
Kayla Truax
3rd
Girls Varsity
19:12.77
SB
Rachel Theis
4th
Girls Varsity
19:14.95
SB
Hannah Rathburn
5th
Girls Varsity
20:03.42
SB
Olivia Scroggins
6th
Girls Varsity
22:24.58
SB
Destiny Medina
1st
Girls Open
22:30.83
SB
Avery Hernandez
2nd
Girls Open
23:00.86
SB
Sara Galaz
3rd
Girls Open
23:28.33
SB
Lauren Sherman
12th
Girls Varsity
23:29.52
SB
Analiese Rodriguez
4th
Girls Open
23:34.11
SB
Ryndi Gentner
5th
Girls Open
24:09.17
SB
Amanda Greve
6th
Girls Open
24:39.86
SB
Rosalyn Macey
7th
Girls Open
25:02.99
SB
Malia Jordan
8th
Girls Open
25:42.64
SB
Tatiana Wolcott
9th
Girls Open
26:15.39
Bianca Mireles
11th
Girls Open
28:49.11
SB
Alyssa Moore
12th
Girls Open
29:03.24
SB
Alivia Allen
13th
Girls Open
29:37.61
SB
Anna Winbush
14th
Girls Open
30:29.45
SB
Ella Dutton
15th
Girls Open
31:55.27
SB
Gaia Vavassori
16th
Girls Open
Boys
Athlete
Place
Results
2.x Mile Run (CC Short Course)
15:17.33
SB
Jackson Bland
1st
Boys Varsity
15:31.77
SB
Kaleb Goltiao
2nd
Boys Varsity
15:39.24
SB
Seth Bohon
3rd
Boys Varsity
15:40.42
SB
Andrew Retzlaff
5th
Boys Varsity
16:36.58
SB
Connor Lester
6th
Boys Varsity
16:40.95
SB
Andrew Nevarez
7th
Boys Varsity
16:49.61
SB
David Azuelo
1st
Boys Open
16:55.80
SB
Sebastian St Germain
2nd
Boys Open
17:18.02
SB
Stephen Campbell
3rd
Boys Open
17:21.45
SB
Alexander Grady
4th
Boys Open
17:22.45
SB
Matthew Retzlaff
5th
Boys Open
17:27.30
SB
Landon Holm
6th
Boys Open
17:43.08
SB
Colton Meyers
7th
Boys Open
19:35.83
SB
Cian Moore
9th
Boys Open
20:23.14
SB
Brandon Narang
10th
Boys Open
20:23.80
SB
Alden Kowalewsky
11th
Boys Open
20:33.33
SB
Raoul Le'Levier
12th
Boys Open
20:39.64
SB
Gannon Dianish
13th
Boys Open
21:38.55
SB
Aydden Carrillo
14th
Boys Open
21:42.95
SB
Stephen Mast
17th
Boys Open
21:50.61
Drew Hockman
18th
Boys Open
21:54.99
SB
Kaleb Lafreniere
19th
Boys Open
24:56.21
Vincent Figueroa
23rd
Boys Open
25:17.24
SB
Samuel Hartsock
24th
Boys Open
25:36.30
Devin Jerome
25th
Boys Open